Na kovárně 567
272 01 Kladno
Telefon: +420
312 248 300
Telefon: +420
603 815 488
info@alfa-hanzak.cz
alfa@alfa-hanzak.cz

Copyright © 2009 Lukáš Termer
 
 

Stavební činnost

 

Firma se zaměřovala od roku 1992 na rekonstrukce rodinných domů v Kladně a okolí a také na rekonstrukce škol a mateřských školek pro tehdejší Městský úřad Kladno. Dále jsme se specializovali na dodání a pokládky obkladů a dlažeb subdodavatelsky pro Konstruktivu Praha, závod KONSIT, například při výstavbě závodu AGA technické plyny, Státní letecké inspekce a při rekonstrukci Arcibiskupského paláce v Praze.


Mnoho zakázek naše firma prováděla i pro zdravotnictví a to v Kladenské nemocnici, LDN, METĚ a OHS. Naším zákazníkem je také často Českomoravský svaz chovatelů a.s., pro který jsme kompletně rekonstruovali areál Laboratoří mléka v Buštěhradě. Naší první velkou zakázkou za několik miliónů, záhy po založení firmy, byla dostavba Laboratoří OHS v ulici Fr.Kloze pro OHS Kladno. Na této zakázce pracoval pan Hanzák jako hlavní stavbyvedoucí OSP Kladno před rokem 1992 a v roce 1992-1993 ji jako majitel firmy ALFA dostavěl. Tato akce tvořila základový pilíř pro další podnikání ve stavebnictví.


V současné době se stavební část firmy věnuje rekonstrukcím RD, prováděním půdních vestaveb, rekonstrukcím bytových jader, zateplovaním fasád systémem Stomix, výstavbě hal, dodáním a montáží obkladů a dlažeb. A jako další činnost zajištujeme dodání oken a dveří od firmy Bohemiaplast Kladno s následným osazením a začištěním.